Дитячий оздоровчий центр санаторного типу “Миргородський”

Характеристика
Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський»

20111008_3974_proc1

Центр розташований в екологічно чистій зоні, в одному з наймальовничіших куточків Миргородщини, в сосновому лісі, біля унікальної за чистотою води річки Псьол, за 35 км від курортного міста Миргород.

Це зумовлює повне уникнення промислових впливів міста на екологію центру. Чудодійне повітря, завдяки величезним легеням соснового та неподалік листвяного лісів, вкупі з луками та річкою – фактори, які найліпше відповідають потребам відпочинку та лікування.

Площа території центру становить 8,1 га.

Директор ДОЦ «Миргородський» Міщенко Павло Іванович, очолює центр з початку його заснування, з 2007 року. Директор має педагогічну освіту, 36-ти річний стаж педагогічної роботи та знак Відмінника освіти України.

20120415_5908_proc1

На даний час ДОЦ «Миргородський»  являє собою головний корпус, який опалюється і працює цілорічно з місткістю 180 осіб.

Центр зустріне Вас зручним та затишним холом, обладнаним кондиціонером, та м`якими меблями для відпочинку.Також приміщення устатковане спеціальним пандусом для людей з особливими фізичними можливостями.

20120415_5901_proc1Головний корпус являє собою 3-х поверхову будівлю, де кожен з трьох поверхів витриманийв певній кольоровій гаммі, голубій, зеленій, бежевій, що робить кожен поверх неповторним та затишним.

dsc00114Їдальня розрахована на 180 місць та оснащена кондиціонером.

Кухня укомплектована найсучаснішим технологічним обладнанням, де працюють висококваліфіковані кухарі, що дає змогу робити меню різноманітним, корисним та смачним.

20120415_5950_proc1В центральному корпусі знаходиться великий спортзал, з різноманітним спортивним інвентарем, перехід до залу є теплим.

В кімнатах відпочиваючі розміщуються по дві особи.  В номері є зручні меблі: ліжка, шафи, стіл, стільці. На кожні дві кімнати обладнано санвузол: душова, туалет, два умивальники. Постійно є гаряча та  холодна вода.

В головному корпусі знаходиться тренажерний зал, обладнаний різноманітними тренажерами, актовий зал на 140 місць, конференц зал, бібліотека, комп’ютерний клас, гурткова кімната.

Також на території центру, на галявинах серед соснового лісу, знаходяться два котеджі – літні спальні корпуси місткістю 55 осіб кожний.

20120415_5980_proc1

В літніх корпусах кімната для проживання розрахована на 5 осіб, номер обладнаний новими зручними меблями та санвузлом.

Для організації дозвілля та для проведення спортивної роботи  в центрі облаштовані спортивні майданчики – футбольний та волейбольний, тенісні столи, більярдний стіл, літній стаціонарний басейн, ігрові дитячі майданчики, а також є спортивне обладнання та інвентар.

20120415_5900_proc1

This entry was posted in Детальна інформація про ДОЦ "Миргородський". Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *