Iнформацiя про ДОЦ “Миргородський”

20111008_3974_proc1

Центр розташований в екологічно чистій зоні, в одному з наймальовничіших куточків Миргородщини, в сосновому лісі, біля унікальної за чистотою води річки Псьол, за 35 км від курортного міста Миргород.

Це зумовлює повне уникнення промислових впливів міста на екологію центру. Чудодійне повітря, завдяки величезним легеням соснового та неподалік листвяного лісів, вкупі з луками та річкою – фактори, які найліпше відповідають потребам відпочинку та лікування.

Площа території центру становить 8,1 га.

20120415_5916_proc1

Директор ДОЦ «Миргородський» Міщенко Павло Іванович, очолює центр з початку його заснування, з 2007 року. Директор має педагогічну освіту, 36-ти річний стаж педагогічної роботи та знак Відмінника освіти України.

На даний час ДОЦ «Миргородський»  являє собою головний корпус, який опалюється і працює цілорічно з місткістю 110 осіб. Центр зустріне Вас зручним та затишним холом, обладнаним кондиціонером, та м`якими меблями для відпочинку.Також приміщення устатковане спеціальним пандусом для людей з особливими фізичними можливостями.

Головний корпус являє собою 3-х поверхову будівлю, де кожен з трьох поверхів витриманийв певній кольоровій гаммі, голубій, зеленій, бежевій, що робить кожен поверх неповторним та затишним. Їдальня розрахована на 110 місць та оснащена кондиціонером.

Кухня укомплектована найсучаснішим технологічним обладнанням, де працюють висококваліфіковані кухарі, що дає змогу робити меню різноманітним, корисним та смачним. В центральному корпусі знаходиться великий спортзал, з різноманітним спортивним інвентарем, перехід до залу є теплим.

Для організації дозвілля та для проведення спортивної роботи  в центрі облаштовані спортивні майданчики – футбольний та волейбольний, тенісні столи, більярдний стіл, літній стаціонарний басейн, ігрові дитячі майданчики, а також є спортивне обладнання та інвентар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *